Zamierzasz wziąć kredyt hipoteczny?

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego jest zobowiązaniem na lata. Dzisiaj takie kredyty prezentuje większość banków. Przed podjęciem decyzji należy zatem zapoznać się z różnymi propozycjami. Warto wtedy odwiedzić doradcę kredytowego, który pomoże w wybraniu najlepszej oferty.

Kim jest doradca kredytowy?

Doradcą tym nazywa się specjalistę w dziedzinie finansów, który zajmuje się doradztwem przy poszukiwaniu najlepszych ofert kredytów. Najczęściej jego biuro odwiedzane jest przy planach zaciągnięcia kredytu hipotecznego – na zakup mieszkania, wybudowanie domu.

Dzięki swojej szerokiej wiedzy, doświadczeniu, a także dostępowi do profesjonalnych kalkulatorów kredytowych ten doradca finansowy może zapewnić kompleksowe wsparcie przy poszukiwaniu najlepszych ofert.

Jakie usługi oferują doradcy kredytowi?

W biurze doradcy klienci mogą otrzymać fachową, kompleksową obsługę w związku z ubieganiem się o kredyt. Nie trzeba wtedy samodzielnie sprawdzać i analizować dostępnych na rynku ofert, co w przypadku produktów hipotecznych może być bardzo skomplikowane.

Konsultacja z tym doradcą finansowym może rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru najtańszej oferty – https://www.domd.pl/kredyty. Dzięki jego usługom można łatwo i szybko zobaczyć, który bank może zaproponować kredyt na dogodnych warunkach.

Doradca może:

  • zbadać zdolność kredytową klienta
  • przeanalizować dostępne oferty kredytowe
  • przeprowadzić symulację kredytu
  • wskazać, jak podwyższyć zdolność kredytową
  • złożyć wniosek o kredyt w imieniu klienta

Dodatkowo, klient może podpisać w jego biurze umowę o kredyt, dlatego nie trzeba już udawać się do placówki bankowej.

Wobec tego doradca kredytowy pomaga w znalezieniu najlepszych kredytów mieszkaniowych, na dom, co pozwala nie tylko na zaoszczędzenie sporej sumy, ale również daje większy komfort i bezpieczeństwo transakcji.